دوره‌های آموزش زبان انگلیسی

دوره نوین آموزش زبان انگلیسی با عنوان آموزش از طریق تماس تلفنی

زبان تلفنی
نویسنده: موسسه باران
اشتراک گذاری این مطلب

داشتن مهارت‌های ارتباطی ‌می‌تواند ضامن موفقیت شغلی، اجتماعی و روانی شما باشد. در دنیای امروز که زبان انگلیسی برای ایجاد ارتباط به زبان اول در تمام دنیا مبدل گشته، داشتن مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی بخشی مهمی از مهارت‌های ارتباطی است. اگر در یک کشور انگلیسی زبان هم زندگی نکنید، خواه یا ناخواه در مسافرت، یا مسائل کاری درگیر این زبان بین المللی خواهید شد. ما ‌می‌خواهیم با معرفی روش نوین آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی، در مورد نحوه بهبود مهارت‌های صحبت کردن به انگلیسی با شما گفتگو کنیم.

می‌خواهیم روشی را به شما پیشنهاد کنیم که در آن مجبور نباشید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید. شما در کلاس‌های بسیار کاربردی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی ‌می‌توانید دایره لغاتتان در زبان انگلیسی را افزایش داده، و بدون اینکه خودتان متوجه شوید، از گرامر در مکالمه استفاده کنید. با این روش اگر تلاش و پشتکار به خرج دهید، آموزش زبان انگلیسی خیلی سریع رخ ‌می‌دهد. این موضوع کاملا به اثبات رسیده که با آموزش زبان انگلیسی در ۶۰ روز با این شیوه نوین، به حد چشمگیری مهارت زبانی شما در بخش مکالمه که به طبع بخش بسیار کلیدی و مهمی‌ است، افزایش ‌می‌یابد. در روش آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی، زبان آموز در هر سطحی که باشد از بسیار مبتدی تا متوسط ‌می‌تواند مهارت زبانی خود را در بخش مکالمه تقویت کند. در این روش زبان‌آموز بدون اینکه استرس قرار گرفتن در بین شاگردان دیگر را داشته باشد یا بدون اینکه از کار و برنامه‌ریزی‌های زندگی خود عقب بماند، ‌می‌تواند دو روز در هفته به صورت تلفنی کلاس زبان خود را برگزار کند.

چطور اعتمادبه‌نفس انگلیسی صحبت کردن را افزایش دهیم؟

نکته بسیار مطلوب در مورد مدت زمان و ساعت کلاس است، در روش آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی، زمان هر جلسه تنها ۲۰ دقیقه است. شگفت‌انگیز نیست؟! با صرف تنها ۲۰ دقیقه زمان در یک جلسه می‌توانید به مهارت زبانی خوبی در بخش مکالمه برسید. همچنین ساعت برگزاری کلاس‌ها از ۹ صبح تا ۱۱ شب به دلخواه خود زبان آموز تعیین ‌می‌شود. با توجه به این مطلب اگر شاغل هستید و به خاطر شغلتان نمی‌توانید در کلاس‌های حضوری شرکت کنید، ‌می‌توانید در زمانی خارج از زمان کاری به آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی بپردازید. حداقل تعداد جلساتی که ‌می‌توانید در یک هفته با معلم خود داشته باشید دو جلسه است؛ اما اگر بخواهید ‌می‌توانید زمان بیشتری را نیز صرف آموزش خود کنید. همواره ‌می‌توانید در هر جلسه به نقاط ضعف و قوت خود پی برده و آنها را در جهت مثبت ارتقا دهید.

آموزش زبان انگلیسی چند سال طول می‌کشد؟

همه ‌می‌خواهند این موضوع را به درستی بدانند که آموزش زبان انگلیسی چقدر طول می‌کشد؟ هنگا‌می‌که از یک موسسه درباره این موضوع ‌می‌پرسید، یا با معلم خود درباره این موضوع صحبت ‌می‌کنید، واضح‌ترین جوابی که دریافت ‌می‌کنید این خواهد بود که همه چیز به تلاش و پشتکار خودتان بستگی دارد. موضوع داشتن تلاش و پشتکار زمانی پررنگ‌تر می‌شود، که شما بخواهید در کلاس‌های غیرحضوری ثبت نام کنید.

در اینجا معلم به‌صورت حضوری کارهای شما را چک نمی‌کند و تعهد شما به خود، علاقه و زمانی است که برای این کار ‌می‌گذارید. آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی، آموزشی نوین برای افرادی است که به دلیل معذوریت‌های کاری، روانی و شخصی قادر به حضور در کلاس‌های آکادمیک و آموزشگاهی نیستند. بنابراین با توجه به این مطلب، کلاس‌ها به صورت غیر حضوری و تلفنی برگزار ‌می‌شود. اینکه بخواهید به صورت غیرحضوری و تلفنی نقاط ضعف خود را در زبان شناخته و آن‌ها را به نقاط قوت تبدیل کنید، بیش از اینکه به معلم بستگی داشته باشد به خودتان وابسته است. آموزش زبان انگلیسی تضمینی در هر حالتی امکان‌پذیر است؛ به شرط آن‌که زبان آموز تک‌تک حرف‌های اساتید را اجرا کرده و کار خود را با جدیت پی بگیرد.

آموزش زبان انگلیسی به زبان ساده چیزی است که اکثر آموزشگاه‌ها به دنبال آن هستند و در موسسه باران نیز به صورت ویژه‌تری بر آن تاکید شده است. این موضوع جای تاکید دارد که بدانید زبان پدیده‌ای است پویا؛ و هیچ وقت یادگیری زبان به چند منبع کتبی یا شفاهی و مدت زمان خاص محدود نمی‌شود. زمانی که ما از محدوده زمانی برای آموزش زبان انگلیسی صحبت می‌کنیم، منظور ما آمادگی اولیه و افزایش مهارت در زبان آموز به منظور ایجاد ارتباط با دنیای بیرون خود است، نه فراگیری تمام زبان.

همین حالا برای ثبت نام اقدام کنید.

آموزش زبان انگلیسی

دلایل بسیار مهم برای یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی مخصوصا افزایش مهارت مکالمه همیشه یک کار بسیار سخت و طاقت فرسا برای افراد مختلف بوده است. باید برای این کار زمان، انرژی و پول زیادی را صرف کنید، اما چرا؟! شاید بتوان به عنوان اولین مورد مهم یادگیری زبان انگلیسی، افزایش درآمد را نام برد. وقتی که شما مهارت ارتباطی انگلیسی خوبی را داشته باشید، کار خوبی نیز پیدا می‌کنید. زمانی که بتواند انگلیسی را خوب حرف بزنید ‌می‌توانید شغل‌های بسیار مناسب با درآمد بالا پیدا کنید. هنگا‌می‌که مهارت زبان انگلیسی داشته باشید احترام بیشتری نیز در جامعه خواهید داشت.

به‌طور معمول چون زبان انگلیسی زبان بین‌المللی در سطح جهان است، هنگا‌می‌که یک فرد به زبان انگلیسی مخصوصاً در بخش مکالمه مسلط باشد، در سطح جامعه دارای احترام بیشتری خواهد بود. با تسلط به زبان انگلیسی ‌می‌توانید اطلاعات خود را در زمینه‌های تکنولوژی و علوم مختلف به روز و گسترده‌تر کنید. علاوه بر این وقتی به زبان انگلیسی مسلط باشید، می‌توانید به تولید محتوا در زبان اول و مادری خود نیز بپردازید. حتی اگر به یک کشور غیر انگلیسی زبان سفر کنید با تسلط به زبان انگلیسی می‌توانید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. بهترین منابع فیلم‌ها و کتاب‌ها به زبان انگلیسی هستند، بنابراین اگر بخواهید به‌روزترین کتاب‌ها را بخوانید یا به‌روزترین فیلم‌ها را ببینید، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. داشتن اطلاعات زبان انگلیسی به شما کمک ‌می‌کند در سطح بین‌المللی با افراد مختلف دوست شوید. برقراری ارتباط به زبان انگلیسی به شما قدرت و اعتماد به نفس ‌می‌دهد.

7 مهارت تقویت مکالمه زبان انگلیسی

به صفحه منوی گوشی که خریده اید نگاه کنید، تمام برنامه‌های ارتباطی به زبان انگلیسی هستند. هنگا‌می‌که به زبان انگلیسی مسلط باشید ‌می‌توانید فرهنگ کشور خود را به کشورهای دیگر منتقل کنید. داشتن مهارت در زبان انگلیسی یک امتیاز بین المللی به حساب ‌می‌آید اگر شما بتوانید به زبان انگلیسی خوب حرف بزنید و زبان انگلیسی را خوب متوجه شوید، این موضوع در تمام جوانب زندگی شما در سطح بین‌المللی موثر خواهد بود. آموزش زبان انگلیسی حرف آخر در یادگیری زبان نیست.

این موضوع را فراموش نکنید که هنگا‌می‌که به عنوان یک زبان‌آموز ‌می‌خواهید به آموزش زبان انگلیسی بپردازید تنها در آغاز راه هستید. پویایی و تغییرات زبانی به حدی است، که هرگز نمی‌توانید به طور قاطع ادعا کنید که من به زبان انگلیسی کاملا مسلط شده‌ام و دیگر نیاز به یادگیری ندارم. با توجه به نکات مهمی‌که ذکر کردیم، مشخص می‌شود که یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است و دنیای امروز جزء ضروریات برای هر فرد محسوب ‌می‌شود. آموزش زبان انگلیسی به صورت تماس تلفنی یک روش بسیار جدید و کارآمد برای رسیدن به مهارت خوبی در دنیای زبان انگلیسی است. این کلاس‌ها تنها شروع کارتان است. همواره باید خود را در جوهای مرتبط با زبان قرار دهید. آهنگ‌هایی به زبان اصلی گوش کنید، فیلم‌های زبان اصلی را مشاهده کنید و کارهایی از این قبیل که به شما برای درک هرچه بیشتر زبان دومتان کمک کند.

آموزش زبان انگلیسی

تماشای فیلم و تقویت زبان

آموزش زبان با فیلم

آیا تماشای فیلم‌های ‌هالیوودی به تقویت مهارت‌های مکالمه انگلیسی شما ‌می‌پردازد؟ آیا باید فیلم را با زیرنویس تماشا کنید یا بدون زیرنویس‌؟ آیا باید فیلم اکشن یا فیلم‌های پلیسی را تماشا کنید؟ تماشای فیلم می‌تواند به عنوان یکی از ابزارهای بسیار معمول در یادگیری زبان انگلیسی به حساب آید. اگر سوال شما این است که آیا با تماشای فیلم‌های ‌هالیوودی و یا فیلم‌های انگلیسی می‌توانیم به تسلط خوبی در مکالمه زبان انگلیسی برسیم به صورت کوتاه می‌توانیم بگوییم که این موضوع به اینکه شما هنگام مشاهده فیلم‌های انگلیسی چه ‌می‌بینید بستگی دارد. فیلم‌های خارجی با دو لهجه آمریکایی و انگلیسی پخش ‌می‌شوند. اگر بخواهید فیلم‌های قدیمی‌ انگلیسی یا آمریکایی را ببینید، درک آن از لحاظ زبانی و تقویت مهارت مکالمه یا شنیداری برایتان بسیار سخت خواهد شد. اگر صرفا در تلاش هستید تا با تماشای فیلم‌های انگلیسی مهارت زبانی خود را تقویت کنید، فیلم‌های آمریکایی معمولاً لهجه قابل درک‌تری دارند و اگر می‌خواهید بین این فیلم‌های اکشن و درام آمریکایی یکی را انتخاب کنید معمولا دیالوگ‌هایی که در فیلم‌های اکشن وجود دارد می‌تواند برای یک نوآموز زبان انگلیسی بسیار جالب‌تر و قابل درک‌تر باشد.

این موضوع را به خاطر داشته باشید، شما ‌می‌توانید دو ساعت فیلم‌ درام را ببینید، اما تنها یک دیالوگ از آن یاد بگیرید. تماشا و درک فیلم‌های درام زبان انگلیسی ‌می‌تواند برای کسانی که تازه ‌می‌خواهند زبان انگلیسی مکالمه را یاد بگیرند، بسیار سخت است. افراد نو آموز زبان انگلیسی نیاز به زمان زیادی برای یادگیری جمله‌ها دارند. با توجه به این موضوع فیلم‌های اکشن ‌می‌تواند انتخاب بهتری برای نوآموزان زبان انگلیسی باشد. با تماشای فیلم می‌توانید مفهوم جملات و عبارات را بفهمید. برای مثال وقتی دو آمریکایی زبان در فیلم در حال مکالمه‌اند، ممکن است شما جمله آن‌ها را نفهمید. اما کمی‌که از فیلم ‌می‌گذرد، بر اساس محتوا و سپس اتفاقی که می‌افتد، ‌می‌توانید به صورت آرام و آهسته تشخیص دهید که معنای عبارات چیست. یک راه مفید نیز برای این که بتوانید تمام جملاتی که در فیلم بیان می‌شود را ببینید و بفهمید، گذاشتن زیرنویس در زیر فیلم است. هنگا‌می‌که تازه در ابتدای راه یادگیری زبان هستید، زیرنویس ‌می‌تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد. این موضوع که زیر نویس باعث تنبلی گوش ‌می‌شود، تنها در بلند مدت درست است. زیرنویس ‌می‌تواند در بسیاری از شرایط ابهام را برای زبان آموز رفع کرده و یادگیری را هیجان انگیزتر کند. بنابراین از همان ابتدا به این فکر نکنید که فیلم‌ها را بدون زیر نویس ببینید.

پیشنهاد می‌شود برای شروع دوره دوره آموزش زبان انگلیسی تلفنی به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

شروع دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی تلفنی


اشتراک گذاری این مطلب

درباره نویسنده

موسسه باران

ارسال دیدگاه