اخبار زبان انگلیسی سازمانی

چگونه موسسه باران زبان انگلیسی برای مدیران پرمشغله را آسان کرده است؟

موسسه باران در یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار
نویسنده: موسسه باران
اشتراک گذاری این مطلب

مصاحبه خبرگزاری معدن نیوز با خانم الهام میرزاخانی مدیر توسعه و برنامه‌ریزی موسسه باران:

به گزارش معدن نیوز – یادگیری آموزشی است که منجر به تغییر رفتار و فرهنگ می‌شود و آموزش ابزاری برای رسیدن به هدف یادگیری است. بر همین اساس شرکت‌ها برای رقابت و حضور در عرصه‌های بین‌المللی می‌بایست به زبان، آداب و فرهنگ جامعه مخاطب آشنا باشند با همین رویکرد در مناسبات میان ملت‌ها آنچه اهمیت فوق العاده می‌یابد زبان است و همین امر یادگیری زبان انگلیسى را به‌عنوان زبان مشترک بین اکثریت کشورها ضروری می‌سازد.

بنابر اعلام موسسه باران، تسلط بر زبان انگلیسی، یکی از مهارت‌هایی است که همه کارکنان در تمام سطوح به آن نیاز دارند. این موسسه به‌صورت تخصصی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد، مدیران میانی و کارکنان سازمان‌ها طراحی می‌کند.

موسسه باران با 19 سال سابقه فعالیت در کنار سازمان‌های بزرگ و زیربنایی کشور دغدغه‌های آموزشی سازمان‌ها را در نظر می‌گیرد و با برنامه‌ریزی دقیق و سریع همگام با سازمان برای ارتقا مهارت‌های بین‌المللی افراد قدم برمی‌دارد.

این موسسه با بیش از 134 شرکت خصوصى و دولتى که عمده آنان جزو 200 شرکت برتر کشور مى‌باشند سابقه همکاری دارد و برای مدیران ارشد صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، بانکداری، فولاد، معادن و فلزات، خدمات فناوری بانکی، بازار سرمایه، بازرگانی خارجی دوره آموزشی اختصاصی زبان انگلیسی برای مدیران برگزار کرده است. سازمان‌های بزرگی مانند سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان حفظ نباتات، فرابورس، خدمات انفورماتیک، بانک ملت و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران نیز از مشتریان کلیدی موسسه باران بوده‌اند.

مشتریان موسسه باران

چگونه موسسه باران زبان‌آموزان موفقی دارد؟

موسسه باران براى به‌نتیجه رساندن زبان آموزان از علوم شناختى، زبان‌شناسى شناختى، عصب‌شناسى و روانشناسى زبان بهره مى‌برد. آموزش محورى زبان انگلیسى باران از طریق تقویت مهارت شنیدن شروع مى‌شود و حول محور این مهارت، سایر مهارت‌ها تقویت مى‌شود. اولویت‌بندى مهارت‌ها در باران بسته به شرایط و نیازهاى یک زبان آموز چیده مى‌شود اما براى افرادى که گفت و شنود به زبان انگلیسى براى آن‌ها در اولویت است، تمرکز اصلى بر روى مهارت شنیدن و کاربرد مهارت هاى آن بر صحبت کردن است.

در طراحی محتوای دوره‌ها دو عامل مهم در نظر گرفته می‌شود که شامل میزان آشنایی افراد با و حوزه تخصصی فعالیت سازمان است.

چگونه دوره خصوصی زبان انگلیسی برای مدیران سازمان‌ها برگزار می‌شود؟

دوره‌های آموزشی موسسه باران برای مدیران ارشد سازمان شامل مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین به صورت کلاس‌های VIP (تک‌نفره) اجرا می‌شود. زمان این کلاس‌ها متناسب با برنامه این افراد تنظیم می‌شود و محتوا نیز به صورت کاملا سازگار با نیازهای آن‌ها خواهد بود.

دوره ویژه زبان انگلیسی مدیران

برای مدیران میانی سازمان کلاس‌های CIP (گروه‌های دو تا چهار نفره) در نظر گرفته می‌شود. کارشناسان و سرپرستان سازمان می‌توانند در کلاس‌های گروهی که تقریبا شش نفره است، شرکت کنند.
در حال حاضر کلاس‌های VIP و CIP هم به‌صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می‌ شوند. با توجه به اینکه با متد تخصصی موسسه باران توانسته است کیفیت بسیار بالایی در کلاس‌های آنلاین به دست بیاورد، سازمان‌ها از برگزاری این کلاس‌ها به صورت آنلاین در کنار کلاس‌های حضوری استقبال می‌کنند.

مصاحبه جذاب مدیر آموزش یکی از سازمان‌های معتبر و مدیر توسعه باران

دلیل انتخاب موسسه باران توسط مدیران سازمان‌ها چیست؟

انعطاف در زمان برگزاری کلاس‌های آموزشی منجر به تمایز موسسه باران با دیگر موسسات مرتبط است. با توجه به مشغله بسیار زیاد و جلسه‌های مداومی که مدیران دارند، باران این امکان را ایجاد کرده که متناسب با برنامه مدیران، کلاس‌ها حتی از ساعت ۷ صبح آغاز شود و مدیران این فرصت را دارند که از اولین ساعت‌های صبح تا آخرین ساعت‌های کاری روز را به عنوان زمان برگزاری کلاس انتخاب کنند. موسسه باران با این الگوی برنامه‌ریزی با کمترین تعداد جلسه‌های از دست رفته مواجه شده است.

از اسفند سال 98 که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، سیستم آموزش موسسه باران علاوه بر حضوری به‌صورت آنلاین نیز برقرار شد. در این الگو، مدرسان و زبان‌آموزان با استفاده از پلتفرم‌های حرفه‌ای برگزاری کلاس‌های مجازی، ارتباط آموزشی را حفظ می‌کنند.

 

پیشنهاد می‌شود برای شروع دوره دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای مدیران به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

شروع دوره خصوصی زبان انگلیسی مدیران سازما‌ها


اشتراک گذاری این مطلب

درباره نویسنده

موسسه باران

ارسال دیدگاه