معرفی کتاب

معرفی کتاب آموزش لغت DK’s English for Everyone

Book, English for Everyone
نویسنده: موسسه باران
اشتراک گذاری این مطلب

سریع‌ترین راه برای آموزش زبان انگلیسی (یا هر زبان دیگری) استفاده از تصاویر است. گذشته از آن، بخش عظیمی از مغز شما به پردازش اطلاعات دیداری و تصویری اختصاص داده شده است. یادگیری نخستین واژگان در کودکان نیز به همین صورت اتفاق می‌افتد. آن‌ها (تصویر پیتزا) ? را می‌بینند ،کلمه پیتزا را می‌شنوند و یاد می‌گیرند زمانی که می‌خواهند در مورد این تصویر ? صحبت کنند می‌توانند از لغت پیتزا استفاده کنند.
کتاب های زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از این روش آموزشی-تصویری برای یادگیری استفاده کنید. یکی از بهترین آن‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی سری کتاب های DK’s English for Everyone است.

Book, English for Everyone

Book, English for Everyone

برای بزرگسالان کتاب English Vocabulary Builder را پیشنهاد می‌کنم که شامل بیش از سه هزار واژه و عبارت در رابطه با اشیاء معمولی، وقایع و موقعیت‌هاست. چند جلد از این کتاب نیز به آموزش گرامر، اصطلاحات و عبارات تجاری (بازرگانی) می‌پردازد.

چیزی که کتاب‌های Dk را از بقیه کتاب‌های مصور متفاوت می‌کند این است که هر قسمت از کتاب دارای تمرین‌های مروری و شنیداری است و شما می‌توانید از اپلیکیشن رایگان و یا وب‌سایت آن‌ برای آموزش و تمرین تلفظ استفاده کنید.

جهت دانلود اپلیکیشن به این لینک مراجعه کنید: لینک وبسایت

تعیین سطح رایگان فقط در چند دقیقه


اشتراک گذاری این مطلب

درباره نویسنده

موسسه باران

ارسال دیدگاه